Bincom.pl

Regulamin

1. Postanowienia ogólne
 
Witryna www.bincom.pl prowadzona jest przez firmę BINcom Joanna Patrzyk spółka jawna z siedzibą przy ulicy Ogrodowej 11 w Częstochowie.
NIP: 949-17-23-869, REGON: 151553242
Sklep www.bincom.pl nie prowadzi sprzedaży internetowej. Strona internetowa sklepu ma charakter informacyjny i służy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz daje możliwość zamówienia towaru.
Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu www.bincom.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen oferowanych towarów bez uprzedzenia oraz zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu. Zmiany te nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji.
Wszelkie opisy oraz zdjęcia zamieszczone w serwisie www.bincom.pl są poglądowe i mimo wszelkich starań firma nie gwarantuje, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

2. Składanie zamówień
 
Na złożenie zamówienia składa się umieszczenie wybranego produktu w koszyku, wypełnieniu formularza zamówienia i przesłanie go do www.bincom.pl.
Dane osobowe wpisywane w formularzu zamówienia podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności firmy BINcom.
 
3. Płatności i odbiór towarów
 
Odbiór zamówionych towarów odbywa się w siedzibie firmy.
Płatności dokonywane są w siedzibie firmy przy odbiorze towaru.
Preferowane sposoby płatności:
 - gotówka,
 - karty płatnicze,
 - przelew na konto (instytucje publiczne - szkoły, przedszkola, itp.),
 - system ratalny Santander.
 
4. Warunki gwarancji
 
Wszystkie towary znajdujące się na stronie www.bincom.pl objęte są gwarancją.
Okres gwarancji w zależności od producenta wynosi 12, 24 i 36 miesięcy.
Naprawy produktów posiadających własną kartę gwarancyjną realizowane są w serwisach producentów. W przypadku braku własnej karty gwarancyjnej, sklep wystawi własną kartę i wszelkie naprawy będą realizowane za pośrednictwem sklepu BINcom. Wszelkie wady lub usterki ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru do serwisu. W przypadku odesłania towaru do serwisu zewnętrznego lub z przyczyn losowych termin ten może ulec wydłużeniu.
Okres gwarancji zostaje wydłużony o czas naprawy.
Kupującemu przysługuje prawo do wymiany produktu na nowy w przypadku gdy 3-krotna wymiana tego samego podzespołu nie spowoduje prawidłowej pracy tego produktu.
Kupującemu nie przysługuje prawo do gwarancji w przypadku gdy uszkodzony towar był użytkowany niezgodnie z jego przeznaczeniem, wykazuje uszkodzenia mechaniczne, z powodu nieprawidłowej instalacji, używania materiałów eksploatacyjnych innych niż zalecane przez producenta, niewiedzy użytkownika, w wyniku zdarzeń losowych takich jak wyładowania atmosferyczne, pożar, powódź, przepięcia w sieci energetycznej.
Firma BINcom nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych ani inne szkody w wyniku uszkodzenia produktu.
W przypadku zestawów komputerowych dopuszcza się instalowanie innych podzespołów i oprogramowania bez utraty gwarancji pod warunkiem że instalacje te przeprowadzone są zgodnie z instrukcją obsługi producenta.
Gwarancji nie podlegają materiały eksploatacyjne ani inne towary podlegające naturalnemu zużyciu podczas użytkowania sprzętu.